1. Zamawianie krok po kroku

2. W jaki sposób mogę zapłacić oraz jakie są sposoby dostawy przesyłki i ich koszty ?
3. Czy wysyłacie za granicę ?
4. Jak długo trwa dostawa – kiedy mogę się spodziewać przesyłki ?


1. Zamawianie krok po kroku


W celu dokonania zamówienia przejdź na stronę odpowiadającego Ci zestawu, następnie wybierz kolor który chcesz zamówić na rozwijanej liście kolorami lub po prostu kliknij w odpowiednią miniaturkę koloru. Następnie kliknij przycisk KUP TERAZ – nastąpi przeniesienie do strony finalizującej zamówienie.

Jeśli chcesz zamówić więcej niż jedną sztuke włosów to kliknij przycisk „kontynuuj zakupy” lub po prostu przejdz do postrony oferty klikając w przycisk NASZA OFERTA w menu. Po wybraniu kolejnej sztuki ponownie kliknij KUP TERAZ znajdziesz się na stronie finalizacji zamówienia.

Wpisz dane do wysyłki oraz Twoj e-mail i nr telefonu, następnie na liście poniżej wybierz sposób dostawy. Domyślnie zaznaczona jest przesyłka priorytetowa, klikając w odpowiednie „kółeczko” możesz to zmienić. Następnie wybierz metodę płatności – zostaniesz przeniesiona do strony podsumowującej zamówienie – po kliknięciu w przycisk potwierdzający zamówienie zostanie przyjęte do realizacji.

Jeśli wybrałas formę płatności wpłata na konto – dane do wpłaty otrzymasz na adres e-mail.


2. W jaki sposób mogę zapłacić oraz jakie są sposoby dostawy przesyłki i ich koszty ?

Za zamówienie na doczepiane.pl możesz zapłacić przy odbiorze przesyłki (przesyłka pobraniowa poczty polskiej) lub z góry - poprzez wpłatę na nasze konto lub za pośrednictwem płatności online

Koszty przesyłki wyglądają następująco:

PRZESYŁKI POBRANIOWE: pocztą polską 18 zł, kurierem 30 zł
WPŁATA NA KONTO / PŁATNOŚC ONLINE: list polecony priorytetowy 12 zł, przesyłka zagraniczna 30 zł, przesyłka kurierska 23 zł.

3. Czy wysyłacie za granicę ?

Tak, realizujemy zamówienia międzynarodowe – wyłącznie po uprzedniej wpłacie na konto - koszt przesyłki dla krajów Europy wynosi 30 zł - w celu realizacji takiego zamówienia wybierz „Przesyłka zagraniczna” jako rodzaj dostawy na stronie finalizującej zamówienie. Wysyłka poza Europę również jest możliwa, jeśli chcesz zrealizować takie zamówienie to napisz na biuro@doczepiane.pl w celu omówienia kosztów przesyłki.


4. Jak długo trwa dostawa – kiedy mogę się spodziewać przesyłki ?


Zazwyczaj zamówienia realizujemy błyskawicznie, przesyłki wysyłane są codziennie, zazwyczaj w godz. 10-13. Zamówienia złożone po tej godzinie będą więc nadane dnia kolejnego.

Czas dostawy zależy od wybranej formy przesyłki. List polecony priorytetowy zazwyczaj jest na miejscu maksymalnie do 2-3 dni roboczych, podobnie przesyłka pobraniowa. Przesyłki kurierskie w większości doręczane są na drugi dzień roboczy po nadaniu