1. Przedłużanie / zagęszczanie włosów metodą Clip In - na czym polega ?

2. Na co powinnam zwracać uwagę przy zakupie doczepianych włosów ?
3. Jak zakładać włosy doczepiane Clip In i ile czasu to zajmuje ?
4. Jaka jest żywotność zestawów Clip In - ile czasu będą mi slużyć ?
5. Jakie kolory są dostępne i czy jest możliwość doboru koloru ?
6. Jaką mam pewność że sprzedajecie włosy naturalne ?


1. Przedłużanie włosów metodą Clip In - na czym polega ?

Doczepiane włosy Clip In to nowoczesna metoda która pozwala na osiągnięcie rezultatów w zaledwie kilka minut. Pasma do przedłużania Clip In stanowią nowe i łatwe narzędzie pozwalające na dłuższe i gęstsze włosy. Wystarczy zacisnąć klips.

Nie ma już kleju we włosach, który będzie zbierał brud i sprawiał, że włosy będą się plątać a doczepiane pasma z czasem staną się zbyt luźne. Koniec z drogimi i niszczącymi włosy zabiegami zaplatania. Pasma do przedłużania włosów Clip In stanowią tani i wydajny sposób na upiększenie swego wyglądu. Jest to prosta techniką, którą każdy posłużyć może się sam w przeciągu zaledwie kilku minut.

Pasma do przedłużania Clip In zaczepia się przy użyciu wrażliwych na nacisk klipsów, które nie niszczą włosów. Metody przedłużania włosów mające na celu jak najtrwalszy efekt bywają naprawdę niebezpieczne, gdyż klej oraz sposób zakładania pasm może powodować łamanie się lub wypadanie włosów. Z tej właśnie przyczyny stosowanie pasm do przedłużania z klipsami stanowi preferowaną metodę zarówno pośród stylistów jak i osób dokonujących przedłużania w warunkach domowych. Zestaw klipsów wysokiej jakości pozwoli na znaczne wydłużenie włosów i wymaga mniej zabiegów pielęgnacyjnych niż metody permanentne. Jedną z głównych zalet pasm do przedłużania z klipsami jest to, że w żaden sposób nie niszczą one włosów. Nie ma kleju, zaplatania i szarpania Twoich włosów, ani żadnych pasm doczepionych na długo, które znacznie przyspieszają niszczenie włosa. Gdy zwykłe pasma do przedłużania zakłada ktoś niedoświadczony, może to doprowadzić do wyrwania włosów, a w konsekwencji nawet do powstania łysiny w najcięższych przypadkach. W przypadku włosów Clip In nic złego nie ma prawa się stać.

Włosy naturalne w taśmach do przedłużania typu Clip In po prostu przyczepia się do włosów, dzięki czemu praktycznie niemożliwym jest był miały one jakikolwiek negatywny wpływ na Twoje włosy. Co więcej, jedną z najważniejszych zalet klipsów w pasmach do przedłużania jest to, że ściąga się je równie łatwo, co zakłada. To sprawia, że są one wspaniałe dla spontanicznie wymyślanych fryzur na każdą okazję.
Można upiąć włosy na rozmowę o pracę lub rozpuścić na nocną imprezę. Można zmieniać kolory, długość, styl, co sprawia, że można stworzyć praktycznie każdą fryzurę. Z pasmami do przedłużania ClipIn można robić tak wiele rzeczy z fryzurą, że zapragniesz zmieniać coś każdego dnia.

2. Na co powinnam zwracać uwagę przy zakupie doczepianych włosów ?

Pierwszym krokiem powinna być ocena czy włosy są wysokiej jakości, czy na pewno są naturalne. Dopinane włosy sprzedawane w naszym sklepie zostały poddane niezależnej ekspertyzie którą prezentujemy na stronie - masz pewność że są one w 100% naturalne.

Jeśli szukasz włosów o dobrej jakości to muszą być to na pewno włosy REMY. Co to oznacza ? REMY oznacza że są to włosy których łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, zapewniając długotrwałość noszenia, po doczepieniu idealnie współgrają z naszymi naturalnymi włosami co odróżnia je od innych dostępnych naturalnych włosów. Włosy te są sortowane, preparowane i obrabiane tak aby nie została uszkodzona ich naturalna dziewicza struktura.

Kolejnym i jedną z najważniejszych cech jeśli chodzi o doczepiane włosy jest gramatura zestawu. Wielu sprzedawców unika podawania wagi lub zamieszcza informacje mało widoczną informację na ten temat ponieważ sprzedają włosy o niskiej wadze.

Czym więcej włosów tym większa waga więc szybko można się zorientować że zestaw ważący 50 gram to bardzo niewiele. Nie ma się co oszukiwać że można uzyskać fantastyczny efekt przedłużenia/zagęszczenia za pomocą najtańszego zestawu. 120-170g włosów to minimum by uzyskać zadowalający efekt szczególnie jeśli osoba stosująca zestaw Clip In posiada gęste własne włosy.

3. Jak zakładać włosy doczepiane Clip In i ile czasu to zajmuje ?

Metoda Clip In pozwala na błyskawiczne przedłużenie i zagęszczanie włosów. Po nabraniu wprawy wystarczy kilka minut by uzyskać piorunujący efekt bo dokładnie tyle trwa doczepianie włosów. Poniżej przedstawiamy jak zakładać włosy doczepiane Clip In na naszym filmie instruktażowym jak i w opisie tekstowym.

1: Poćwicz otwieranie i zamykanie klipsów: Obróć klips częścią zaciskową w swoją stronę, połóż oba kciuki na bokach klipsa, a palce wskazujące na jego przedniej części. Naciśnij w celu otwarcia klipsa przez przyłożenie nacisku skierowanego w twoją stronę przy użyciu palców wskazujących. Klips zamyka się w podobny sposób, przy zastosowaniu nacisku od siebie przy użyciu kciuków.

2: Rozpocznij pierwszy etap: Pasma/treski do przedłużania włosów z klipsami powinny być doczepiane od dolnych warstw włosów. Zaczynając od dolnej linii włosów i przy użyciu grzebienia ze szpicem lub palców wskazujących należy oddzielić cześć głowy, z której wydzielone zostanie pasmo włosów.

3: Koniec pierwszego etapu: Przesuwaj grzebień ze szpicem, bądź palce wskazujące pod włosami po skórze głowy w celu rozdzielenia włosów na stronę prawą i lewą.

4: Upięcie włosów nad obrabianą partią: Unieś wszystkie włosy znajdujące się nad partią, nad którą pracujesz i zepnij je tak by nie zasłaniały miejsca pracy.

5: Przygotuj pierwsze pasmo: Wybierz jedno z szerszych pasm.

6: Przyczepienie pierwszego pasma: Klips powinien zostać umieszczony ponad warstwą włosów, do których podpinane będzie pasmo, tak by leżało ono równo na włosach naturalnych. Klips przesuwając go w dół złapać w niego włosy i zatrzasnąć.

7: Przyczepienie drugiego klipsa: Następnie należy umieścić klips z prawej strony. Przytrzymując środkowy klips w miejscu lewą ręką użyj prawej ręki, by przesunąć prawy brzeg jak najdalej w prawo. Jak wyżej, umieścić klips na włosach i przesuwając go w dół uchwycić w niego włosy i zatrzaśnij.

8: Przyczepienie trzeciego klipsa: Na końcu, przyczepiamy lewy klips. Należy przytrzymać klips środkowy prawą ręką i użyj lewej, by przesunąć lewy brzeg jak najdalej w lewo. Podobnie jak wcześniej na włosach należy umieścić klip pod podpiętymi do góry włosami, przesunąć go w dół łapiąc włosy i zatrzaskując.

9: Sprawdź czy nie ma luk: Teraz, gdy wszystkie klipsy są już przyczepione przejedź palcami wzdłuż przyczepu pasma, by upewnić się, że przylega na całej swej szerokości. Jeśli istnieją jakieś przerwy, należy poprawić do przez otwarcie klipsa, zdjęcie go z włosów i ponownemu umieszczeniu we właściwej pozycji.

10: Przyczepienie kolejnych pasm: Następne pasmo zostanie przyczepione powyżej pierwszego pasma. Wypuść wszystkie uprzednio upięte włosy. Następnie nieco ponad przypiętym wcześniej pasmem umieść drugie pasmo. Przyczep w ten sam sposób kolejne pasma/treski.

11: Umiejscowienie pasm bocznych: Pasma/treski najwęższe (z 1-2 klipsami) służa do przyczepiania po bokach głowy. Na każdą stronę głowy należy wykorzystać dwa pasma. Pierwsze pasmo przyczepiamy nad uchem, a drugie w okolicy skroni.

12: Usuwanie pasm: W celu usunięcia pasma należy otworzyć wszystkie klipsy i ściągnąć je delikatnie z włosów. Pamiętaj: nigdy nie próbuj usunąć pasma bez uprzedniego otwarcia klipsów. Ciągnięcie lub szarpanie może skutkować zniszczeniem włosów.


4. Jaka jest żywotność włosów Clip In - ile czasu będą mi slużyć ?

Zazwyczaj żywotność naszych włosów wynosi od kilku miesięcy do roku w zależności od tego, jak często są one używane. Duże znaczenie ma też odpowiednia pielęgnacja.

5. Jakie kolory są dostępne i czy jest możliwość doboru koloru ?

Kolory które posiadamy w ofercie to:

#1 czarny, #2 ciemny brąz, #4 średni brąz, #6 naturalny brąz, #8 jasny brąz, #16 ciemny blond, #20 naturalny blond, #22 średni blond, #613 jasny blond, #60 bardzo jasny blond, #32 miedziany

Dostępność danego koloru możesz sprawdzić na podstronie konkretnego zestawu. Jeśli masz problem z doborem koloru, możesz skorzystać z opcji kupna próbnika kolorów - KLIKNIJ TUTAJ by przeczytać więcej na ten temat. Możesz też podesłać nam, poprzez formularz kontaktowy, zdjęcie swoich włosów - spróbujemy coś doradzić jednak w tym przypadku nie ma gwarancji że kolor zostanie trafnie oceniony.


6. Jaką mam pewność że sprzedajecie włosy naturalne ?

Próbka sprzedawanych przez nas włosów została poddana ekspertyzie dokonanej przez Centrum Badań i Ekspertyz Towaroznawczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Szczegółowe badanie potwierdziło że oferujemy włosy naturalne bez domieszki syntetyków tak jak jest to w przypadku innych sprzedawców. KLIKNIJ TUTAJ by obejrzeć ekspertyzę.

Jednak wg. nas najlepszym dowodem jest to że od momentu startu w 2011 zaufało nam już kilkanaście tysięcy klientek, nie byłoby to możliwe gdyby włosy sprzedawane przez nas nie zgadzały się z opisem zarówno jeśli chodzi o jakość jak i gramaturę.