• Włosy clip in


  Włosy clip in to nowoczesna, zdobywająca coraz większą popularność metoda przedłużania włosów. W zaledwie kilka minut jesteś w stanie uzyskać efekt, długich włosów. W przeciwieństwie do dotychczas dostępnych metod przedłużania włosów (np metoda keratynowa, mikroringi) jest to metoda tymczasowa tzn. włosy można założyć i ściągnąć w dowolnym momencie w ciągu wspomnianych zaledwie kilku minut. Do tego włosy zakłada się/ściąga samemu, bez pomocy np fryzjera co znacząco obniża koszty. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób którym długie, bujne włosy są potrzebne na jakąś okazję typu wesele albo po prostu sobotnią imprezę. Choć nie brakuje Pań które włosy clip in używają na codzień.

  W naszej ofercie znajdziesz najgęstsze włosy jakie można kupić w Polsce niemal w każdej z długości, a gęstość to podstawa, gdy włosów będzie za mało to efekt będzie po prostu kiepski. Do tego oferujemy zestawy składające się z zaledwie 5 lub 7 taśm - zestawy 5 taśmowe również mamy jako jedyni w Polsce. A czym mniej taśm w zestawie tym szybciej zakładane są włosy, komfort noszenia jest większy ponieważ mniej taśm to mniej klipsów na głowie. Z dodatkowych elementów które wyróżniają nasz sklep są koronkowe wzmacniające taśmy które zawierają najgęstsze włosy np 45 cm 170g czy 55 cm 220g, dzięki nim włosy są mniej podatne na wypadanie. Dla Pań które preferują jeszcze większy komfort wprowadziliśmy bezszwowe włosy clip in (tzw. seamless). Nie bez powodu nasz sklep to doczepiane włosy nr 1 w Polsce już od 2011 roku.

 • Bezszwowe clip in


  Bezszwowe włosy clip in wyróżniają się od "tradycyjnych" zestawów clip in tym że brzegi taśm nie są szyte a zgrzewane w sposób podobny do zgrzewów które występują w metodzie kanapkowej. Dzięki temu taśmy są dużo cieńsze, mniej widoczne. Poza tym nie różnią się niczym od clip in ze szwami. Włosy bezszwowe są u nas dostępne wyłącznie w wersji z 5 taśmami i 13 klipsami oraz niestety nie we wszystkich długościach i gramaturach.

 • Pojedyńcze taśmy


  Pojedyńcze taśmy funkcjonują na tej samej zasadzie co włosy clip in, różnica jest jednak taka zestaw składa się z zaledwie jednej taśmy a nie np 5 czy 7 taśm. Dużo mniej jest też klipsów (6 a nie 13-15). Pojedyńczą taśmę którą można określić "całym zestawem na jednej taśmie" można jeszcze szybciej uzyskać efekt ponieważ zakłada się ja błyskawicznie. Jest to rozwiązanie dla Pań które używają włosy clip in często i zwyczajnie nie chce im się zakładać 5 czy 7 taśm. Wadą jest jednak to że w przeciwieństwe do klasycznego zestawu, pojedyńczą taśmę można jedynie założyć i liczyć że efekt będzie dobry.

  Nie ma możliwości operowania taśmami, umieszczanie ich w rożnej odległości od siebie, w różnych miejscach dzięki czemu można nieco korygować efekt, dlatego też zalecamy to rozwiązanie jedynie Paniom które mają już doświadczenie z włosami clip in i wiedzą dobrze jaka długość/gramatura jest dla nich odpowiednia. W dziale z pojedyńczymi taśmami znajdziesz też taśmy 55 cm 40g i 40 cm 30g które służą do zagęszczania tradycyjnego zestawu clip in lub po prostu do stworzenia własnego zestawu np zagęszczającego (taki efekt dadzą dwie taśmy).

 • Kucyki


  Wprawdzie włosy clip in można nosić także w formie kucyka ale część klientek nosi włosy głównie jako kucyk i preferowały szybsze i łatwiejsze rozwiązanie, dlatego wprowadziliśmy gotowe kucyki, które zakłada się niezwykle szybko. Należy spiąć własne włosy np gumką, następnie wsunąć za nią wsuwkę która znajduje się w kucyku, pasmem włosów z kucyka owinąć to miejsce i zabezpieczyć własną wsuwką i to tyle. Długi gęsty kucyk można uzyskac w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Sposób zakładania kucyka przedstawiony jest na filmach instruktażowych umieszczonych na stronach kucyków.

 • Metoda kanapkowa


  Metoda kanapkowa tzw tape in zdobywa coraz większą popularność wśród metod przedłużania włosów "na stałe", pisząc na stałe mamy na myśli okres np kilkutygodniowego noszenia non stop. Do tej pory w Polsce królowały mikroringi ale coraz częściej to własnie metoda kanapkowa jest alternatywa dla włosów clip in jeśli chodzi o metody przedłużania włosów. Włosy tape in są wielokrotnego użytku czyli po kilkutygodniowym noszeniu gdy nasze własne włosy podrosną co spowoduje że założone "kanapki" obniżą się, można je podciągnąć tzn ściągnąć i założyć wyżej lub po prostu ściągnąć i po wymienieniu pasków z klejem założyć ponownie w innym czasie. Należy mieć na uwadze że włosy tape in muszą być zakładane przez wykwalifikowaną osobę co powoduje że jest to droższa metoda przedłużania włosów niż np włosy clip in.

 • Ombre

  Większość kolorów w naszej ofercie to kolory jednolite dlatego Panie preferujące włosy ombre były zmuszone do farbowania. Dlatego wprowadziliśmy gotowe ombre, te same zestawy clip in w tych samych gramaturach.

 • Metoda keratynowa


  Metoda keratynowa w przeciwieństwie do np. clip in jest metodą "na stałe" - czyli założone włosy nosimy kilka tygodni (i dłużej). Jest to jedna z najstarszych i zarazem najbardziej popularnych metod przedłużania w Polsce, choć powoli wypierana przez nowocześniejsze metody np kanapkową (tape in). Włosy łączone są z własnymi na głowie za pomocą keratynowych zgrzewów. Jako jedni z nielicznych oferujemy pasemka o wadze 1g co oznacza że potrzeba ich mniej niż np. w przypadku oferty konkurencji i pasemek 0.5g (100 pasemek 0.5g to tyle włosów co naszych 50 pasemek). Włosy muszą być założone i ściągane przez wykwalifikowaną osobę.

 • Nanoringi


  Nanoringi to nowocześniejsza odmiana mikroringów, metody która jeszcze do niedawna była najpopularniejszą metodą przedłużania włosów. Jest to metoda bardzo podobna do metody keratynowej z taką różnicą że pasemka są "mocowane" do własych włosów nie za pomocą zgrzewów a końcówek nazywanych ringami. Różnica między nanoringami a mikroringami jest taka że nanoringi są o 90% mniejsze od mikroringów. Dzięki temu łączenia są niewyczuwalne na głowie. Jest to metoda przedłużania "na stałe" czyli tak jak w metodzie keratynowej czy kanapkowej włosy zakłada się na dłuższy okres czasu zwykle 4-8 tygodni i potrzebna jest do tego pomoc wykwalifikowanej osoby.

 • Rzęsy