Kucyki

Nie masz pomysłu na fryzurę? Czeka Cię ważna uroczystość, a może szykuje się impreza z przyjaciółkami? Mamy rozwiązanie! Sięgnij po doczepiany kucyk. Wprawdzie włosy clip in można nosić także w formie kucyka ale część klientek nosi włosy głównie jako kucyk i preferowały szybsze i łatwiejsze rozwiązanie, dlatego wprowadziliśmy gotowe kucyki, które zakłada się niezwykle szybko. Należy spiąć własne włosy np gumką, następnie wsunąć za nią wsuwkę która znajduje się w kucyku, pasmem włosów z kucyka owinąć to miejsce i zabezpieczyć własną wsuwką i to tyle. Długi gęsty kucyk można uzyskac w zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Kucyk to szybka i wygodna fryzura, która pasuje właściwie do każdej okazji. Elegancki, wysoko upięty kucyk w stylu gwiazd muzyki lub filmu to idealna propozycja na wieczorne wyjście z przyjaciółkami, także na wesele. Dzięki kucykowi clip in w zaledwie kilka minut uzyskasz wspaniały długi i gęsty kucyk i zapewniamy że nikt nawet nie zauważy że to nie są Twoje własne włosy. Nie potrzebujesz pomocy fryzjerki ponieważ kucyk bez problemu zalożysz sama, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze. To kluczowa zaleta włosów clip in.

Doczepiany kucyk został skonstruowany tak, aby jego zakładanie było maksymalnie proste, a efekt piorunujący. Kucyk zawiera metalową spinkę za pomocą której zakładasz go na własny kucyk oraz wąską taśmę z pasmem włosów, która ma za zadanie jeszcze lepiej przytwierdzić kucyk i ukryć łączenie. Prawidłowo założony kucyk trzyma bardzo mocno i jest całkowicie niewidoczny. Kucyk clip in daje wiele możliwości jeśli chodzi o rodzaj fryzury, nie musi to być kucyk, możesz też upiąć włosy w kok lub zrobić z nich imponujący warkocz. Zapewniamy że warkocz z włosów o gramaturze 130g lub 150g (tylko u nas!) będzie robił piorunujące wrażenie. W ofercie mamy długości od 40 cm do 55 cm, gramatury od 80g do aż 150g więc bez problemu dobierzesz kucyk który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. I oczywiście jak wszystkie włosy Doczepiane.pl kupisz go w najkorzystniejszej cenie i z darmową wysyłką. Sposób zakładania kucyka przedstawiony jest na filmach instruktażowych umieszczonych na stronach kucyków.