Metoda kanapkowa

Jeśli szukasz metody przedłużania włosów która nie obciąża własnych włosów tak jak np. metoda keratynowa lub nanoringi a jednocześnie nie chcesz tracić czasu na codzienne ściąganie i zakładanie włosów czego wymagają włosy clip in to zastanów się nad metodą kanapkową. Zwana także tape in to dosyć nowa metoda przedłużania włosów, zyskuje jednak błyskawicznie popularność i obecnie obok włosów clip in jest to najpopularniejsza metoda.

Do tej pory w Polsce królowały mikroringi ale coraz częściej to własnie metoda kanapkowa jest alternatywą dla włosów clip in jeśli chodzi o metody przedłużania włosów. Włosy tape in są wielokrotnego użytku czyli po kilkutygodniowym noszeniu gdy nasze własne włosy podrosną co spowoduje że założone "kanapki" obniżą się, można je podciągnąć tzn ściągnąć i założyć wyżej lub po prostu ściągnąć i po wymienieniu pasków z klejem założyć ponownie w innym czasie. Należy mieć na uwadze że włosy tape in muszą być zakładane przez wykwalifikowaną osobę co powoduje że jest to droższa metoda przedłużania włosów niż np włosy clip in.

Metoda kanapkowa tape in polega na łączeniu z własnymi włosami pasemek włosów o szerokości 4 cm za pomocą pasków z klejem. Pasma te są mało zauważalne, a w przypadku nowości w naszej ofercie - invisible tape in praktycznie niezauważalne. Nie musisz obawiać się że klej nie wytrzyma i włosy spadną, pasma trzymają sie tak mocno że do ich ściągnięcia potrzeba tzw. removera. Klej nie rozpuści się np. pod wpływem szamponu do włosów, bez obaw. Podsumowując - z metod przedłużania "na stałe" czyli w sytuacji gdy włosy przedłużane nosimy non stop dzień i noc przez co najmniej kilka tygodni - metoda kanapkowa jest zdecydowanie najbezpieczniejszą, najdelikatniejszą dla własnych włosów metodą przedłużania. Na równi z włosami clip in. Jednak w przeciwieństwie do włosów clip in musisz liczyć się z extra kosztami ponieważ włosy mogą być zakładane i ściągane wyłącznie przez odpowiednio wykwalifikowanego fryzjera. Przestrzegamy przed koszystaniem z usług fryzjerek które nie mają certyfikatu szkolenia z metody tape in. Skorzystanie z usług profesjonalisty jest w tym przypadku bardzo ważne, nie będziesz zadowolona z włosów założonych przez amatora.