Metoda na ringi

Istnieje wiele metod przedłużania włosów, zazwyczaj różni je sposób w jaki włosy przedłużane są mocowane do własnych. Jedną z popularniejszych a przede wszystkim najstarszych metod jest tzw. metoda na ringi. To malutkie obrączki, które zazwyczaj są robione z aluminium lub miedzi. Przez długie lata stosowane były mikroringi, które były najbardziej popularną metodą przedłużania. Obecnie wypierają je inne, nowocześniejsze metody. W naszej ofercie nie znajdziesz mikroringów, oferujemy najnowocześniejszą odmianę tej metody - nanoringi.

Nanoringi to nowocześniejsza odmiana mikroringów, metody która jeszcze do niedawna była najpopularniejszą metodą przedłużania włosów. Jest to metoda bardzo podobna do metody keratynowej z taką różnicą że pasemka są "mocowane" do własych włosów nie za pomocą zgrzewów a końcówek nazywanych ringami. Różnica między nanoringami a mikroringami jest taka że nanoringi są o 90% mniejsze od mikroringów. Dzięki temu łączenia są niewyczuwalne na głowie. Daje to nanoringom ogromną przewagę nad mikroringami. Jest to metoda przedłużania "na stałe" czyli tak jak w metodzie keratynowej czy kanapkowej włosy zakłada się na dłuższy okres czasu zwykle 4-8 tygodni i potrzebna jest do tego pomoc wykwalifikowanej osoby.

Nanoringi sprzedajemy jako jeden z nielicznych sklepów do tego w największej gramaturze bo aż 1 gram na pasemko kiedy dotychczas kupić można było tylko mikroringi ważące zaledwie 0.5 grama. Nie zapominaj że nanoringi mogą być założone jedynie przez fryzjerkę wiąże się to z większymi kosztami niż np. w przypadku włosów clip in które zakłada się samemu.