Metoda na keratynę

Włosy mogą być przedłużane na wiele rożnych sposobów, są metody tymczasowego przedłużania jak np. włosy clip in ale też "na stałe", co oznacza noszenie włosów przedłużanych non stop zazwyczaj przez co najmniej kilka tygodni. Wśród nich jedną z najpopularniejszych metod jest tzw. metoda keratynowa. Polega na połączeniu z własnymi włosami pasemek włosów naturalnych zakończonych keratynową końcówką. Pod wpływem ciepła generowanego przy pomocy specjalnego pistoletu, końcówka topi się i zgrzewa z własnymi włosami. Efekt jest bardzo naturalny a zgrzewy są praktycznie niewidoczne.

Metoda keratynowa w przeciwieństwie do np. clip in jest metodą "na stałe" - czyli założone włosy nosimy kilka tygodni (i dłużej). Jest to jedna z najstarszych i zarazem najbardziej popularnych metod przedłużania w Polsce, choć powoli wypierana przez nowocześniejsze metody np kanapkową (tape in).

Metoda keratynowa umożliwia zarówno zagęszczenie, jak i przedłużenie włosów w zależności od tego na jaką ilość pasemek się zdecydujesz. Zazwyczaj zakłada się 100g do 150g, w naszym sklepie włosy pakowane są po 25g więc oznacza to 4 do 6 opakowań. Jako jeden z nielicznych sklepów sprzedajemy włosy na keratynę w pasemkach o wadze aż 1 gram. Konkurencja oferuje zazwyczaj rzadkie pasemka pół gramowe. To oznacza że 100 naszych pasemek daje lepszy efekt niż 200 pasemek z innych sklepów. Pamiętaj że zarówno do założenia jak i podciągnięcia / ściągnięcia włosów na keratynę bedziesz potrzebowała pomocy fryzjerki co wiąże się z dodatkowymi kosztami, problemu tego nie ma z włosami clip in które założysz sama, są one więc bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Ponadto włosy na keratynę zalecane są Paniom których własne włosy są w dobrej kondyncji ponieważ nie ma się co oszukiwać - metoda keratynowa obciąża własne włosy. Sprawdź naszą ofertę, posiadamy włosy o długości 45 cm lub 55 cm.