2359 opinii klientek

 • Bezszwowe Clip In 55 cm 220g

  Lilia Sytinska 14.05.2024

  star star star star star

  Zamòwiłam bezszwowe włosy clip in 220 gr 55 santymetròw kolor średni brąz .Włosy idealnie wtapiająm się w moje własne, są gęste i nawet nie spodziewałam się że aż tak długie, nawet po podcięciu koncòwek nadal będą bardzo długie.Wątpiłam czy włosy na klipsach będą dobrze się trzymać.Ale dziś już zakładałam i jest ok.Napewno nie odpadnie to poprostu na ulicę czy w pracy:).Nie moge spać we włosach przedłużonych na stałę więc to jest super rozwiązanie dla mnie.Dodam jeszcze że włosy indyjskie są bardziej twarde i sprężystę od włosòw słowianskich, więc będą dłużej w dobrym stanie.Polecam.

  Do produktu
 • Włosy naturalne 55 cm 25g - Keratyna

  Viktoriia 13.05.2024

  star star star star star

  Włosy są bardzo dobrej jakości. Kapsułki - do odcięcia, moją fryzjerka kapsułowała swoją keratyną. Włosy są puszyste i falowane. W moim przypadku, są dokładnie takie jak moje, więc osobiście mnie dopasowały się idealnie. Minus jest taki, że trzeba je po każdym myciu modelować. Ale mimo wszystko kocham je!

  Do produktu
 • Bezszwowe Clip In 35 cm 100g

  Ewa Michalik 13.03.2024

  star star star star star

  Zakupiłam jasny blond , piękny kolor , nie widac nic po doczepieniu, dobrze wpasowały się w moje. Myślę że kupię jeszcze średni blond ponieważ na moich farbowanych są jaśniejsze i ciemniejsze pasma. Naprawdę są super polecam.

  Do produktu
 • Próbnik kolorów

  Natalia 06.03.2024

  star star star star star

  Przydatny zwłaszcza po farbowaniu, kolor zamówionych włosów idealny z próbnikiem.

  Do produktu
 • Płyn do renowacji włosów Regenerium

  Natalia 06.03.2024

  star star star star star

  Polecam szampon, nawet znoszone już około roku włoski po umyciu stają się miękkie i lśniące, nie potrzeba odżywki. Butelka bardzo wydajna, zamówiłam już 2 opakowanie :)

  Do produktu