Rzęsy Localashes Gold

u nas tylko
15 zł

NOWOŚĆ ! Rzęsy stworzonej przez nas marki - Localashes. 15 zł za paletkę kosztującą w innych sklepach 45-60 zł ? To NIE pomyłka ! Jak to możliwe ? Przeczytaj dłuższy opis poniżej.

Grubość
Długość
Skręt
Czas dostawy zazwyczaj wynosi 1-2 dni robocze
?
Sprawdź koszty wysyłki oraz metody płatności ?
14 dni na DARMOWY zwrot lub wymianę
?

Sprzedajemy włosy służące do przedłużania od 2011 roku, stając się przez ten czas jednym z najpopularniejszych jeśli nie najpopularniejszym sklepem w Polsce. Większość naszych klientek przedłuża nie tylko włosy, ale też rzęsy - w związku z tym poszerzamy naszą ofertę. W celu jasnego podziału oferty na włosy i rzęsy zdecydowaliśmy się je wprowadzić pod osobną nazwą - Localashes.

Jak to możliwe że paletka, która kosztuje w innych sklepach od 45 do 60 zł jest dostępna u nas za zaledwie 15 zł ? Przede wszystkim trzeba wyjaśnić sytuację cenową w Polsce. Sklepy prześcigają się w wymyślnych historiach nt. zaawansowanych koreańskich technologii, stosuja nazwy które mają sprawić wrażenie że rzęsy są wyjątkowe. Lecz prawda jest taka, że wszelkiej maści exclusive mink, premium silk, russian volume itd to wszystko JEDNO I TO SAMO, są to rzęsy z syntetycznego materiału zwanego PBT,  nie mającego NIC wspólnego z jedwabiem czy norkami. Oczywiście istnieją rzęsy z futra norek ale są na rynku taka samą rzadkością jak włosy słowiańskie na rynku przedłużania włosów. 90% rzęs to materiał synetyczny, co więcej - 70% produkcji odbywa się w jednym mieście.

Nie daj sobie wmówić bzdur o kosmicznej koreańskiej technologii - sprawdź pudełko rzęs wiodącej marki w Polsce - przeczytasz, że zostały wyprodukowane lub zaimportowane z PRC. Czym jest PRC ? People Republic of China. I to tyle jeśli chodzi o "koreańskie technologie" które mają uzasadnić znacząco przesadzone ceny jakie obowiązują w Polsce.

Cena paletki nie powinna być wyższa niż 30 zł ponieważ w przeciwieństwie do włosów, które w zależności od rodzaju i pochodzenia mogą się diametralnie różnić cenowo jak i jakościowo, w przypadku rzęs jedyna różnica to wykonanie przez samą fabrykę, które jak wspomnieliśmy sąsiadują ze sobą niemal na tej samej ulicy w jednym mieście. Różnice w produkcji powodują, że paletki różnią się paskami z klejem, skrętem czy odcieniem czerni rzęs, ale koszty są niemal jednakowe bo i jednakowe dla każdej fabryki są ceny materiału syntetycznego oraz koszty robocizny. Skąd więc aż tak wysokie ceny ? Reklama przez celebrytki, znane stylistki, ekologiczne opakowania - to wszystko kosztuje - a płacisz za to TY. Nasze rzęsy nie będą wspierane przez znane nazwiska i szeroko zakrojone akcje reklamowe - ale zapłacisz za nie nie więcej niż 25-30 zł za paletkę. Policz ile kosztują Cię rocznie rzęsy w cenach rynkowych i ile zaoszczędzisz płacąc za nie 50% mniej.

Skąd więc cena 15 zł ? Wynika to z tego, że rozpoczynamy fazę testową podczas której przetestujemy kilku producentów w celu wyłonienia 2-3 najlepszych. Analiza rynku uświadomiła nam, że rynek przedłużania rzęs różni się od przedłużania włosów. Dobre włosy będą odpowiadać każdemu klientowi czy klientce. Natomiast o ocenie rzęs często decydują indywidualne preferencje, zarówno stylistki rzęs i używanej przez nie techniki a także charakterystyce jej klientek. Rzęsy ocenianie przez jedną stylistkę jako najlepsze dla drugiej mogą być słabe lub przeciętne i vice versa. Powoduje to że rzęsy jednego producenta nie zaspokoją gustów większości klientów. Wprowadzenie 2-3 linii powoduje że po przetestowaniu większość stylistek będzie w stanie wybrać coś dla siebie. 

W związku z tym "na start" wprowadzamy 2 linie dla uproszczenia nazywane Pink i Gold. W dalszej kolejności przetestujemy kolejnych producentów tak by wyłonić 2-3 najlepsze "kolory" - rzęsy, które spełnią oczekiwania jakościowe większości stylistek i ich klientek. 

0 opinii klientek
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Najnowsze recenzje produktów
Lena
27.10.2020
Włosy są fajne, ale nie wiem czy określiłabym je „najlepszymi włosami w Polsce”. Kolor spłukuje się już po pierwszych myciach....
Włosy są fajne, ale nie wiem czy określiłabym je „najlepszymi włosami w Polsce”. Kolor spłukuje się już po pierwszych myciach. Na moich czarnych pasmach zaczęły pojawiać się czerwone rude i różowe włoski, ogólnie cała poświata stała się ruda(?) musiałam zafarbować je ponownie, co nie było dużym problemem zważywszy na to ze włosy były czarne, jednak z innymi kolorami mógłby być kłopot. Gramatura okej, niektórzy piszą ze są bardzo gęste ale czego wymagać od 120 gramów, wiadomo ze szału nie będzie. Ogólnie są w porządku, mam je kilka miesięcy i nie noszę na co dzień ze względu na lockdown, ale wyglądają całkiem ok. Gdyby nie to, że kolor tak szybko się zmywa dałabym 4 a nawet 4.5 gwiazdki ale na pewno nie 5, jak jest to przedstawione w „ogólnej ocenie sklepu”.
więcej
Katarzyna Bykowska
22.10.2020
Zamówiłam 2 ciemny brąz. Polecam zamówić wcześniej wzornik, dzięki niemu dobrałam kolor idealnie!!! Chciałam zamówić bardzo...
Zamówiłam 2 ciemny brąz. Polecam zamówić wcześniej wzornik, dzięki niemu dobrałam kolor idealnie!!! Chciałam zamówić bardzo ciemny brąz jednak okazał by się ton za ciemny. Włosy 45 cm to prawie 50 cm długości wiec na prawdę zaskoczenie. Jeżeli chodzi o jakość to są wspaniałe, miękkie, naturalne. Jestem zachwycona! Jednak zastanowiłabym się nad bezszwowymi clip in... przezroczysta taśma bardzo się świeci i jest bardzo widoczna. Ja mam krótkie (do ramion) bardzo cienkie włosy i zwyczajnie mało ich, taśma niestety prześwituje. Zamówiłam dodatkowo włosy ze szwem, krótsze, czekam na dostawę i zobaczymy jak te ze szwem wyglądają. Obsługa idealna. Na wiadomości odpowiedź dostawałam niemal natychmiast, wysyłka po płatności online natychmiastowa ! Polecam bardzo stronę, produkty ! Jestem pod wrażeniem! Niewiele jest firm z tak profesjonalnym podejściem i produktami jakie znajdziecie na doczepiane.pl
więcej
Justyna
22.10.2020
Włosy rewelacjne, obawiałam się że będą za ciężkie a mam cienkie włosy, jednak nie ma żadnego problemu. Wyglądają pięknie...z...
Włosy rewelacjne, obawiałam się że będą za ciężkie a mam cienkie włosy, jednak nie ma żadnego problemu. Wyglądają pięknie...z całego serca polecam :)
więcej