Rzęsy Localashes Gold

u nas tylko
15 zł

NOWOŚĆ ! Rzęsy stworzonej przez nas marki - Localashes. 15 zł za paletkę kosztującą w innych sklepach 45-60 zł ? To NIE pomyłka ! Jak to możliwe ? Przeczytaj dłuższy opis poniżej.

Grubość
Długość
Skręt
Kolor wyprzedany - wpisz poniżej swój adres email by otrzymać powiadomienie gdy będzie ponownie dostępny
Czas dostawy zazwyczaj wynosi 1-2 dni robocze
?
DARMOWA dostawa do zakupów powyżej 100 zł ?
14 dni na DARMOWY zwrot lub wymianę
?

Sprzedajemy włosy służące do przedłużania od 2011 roku, stając się przez ten czas jednym z najpopularniejszych jeśli nie najpopularniejszym sklepem w Polsce. Większość naszych klientek przedłuża nie tylko włosy, ale też rzęsy - w związku z tym poszerzamy naszą ofertę. W celu jasnego podziału oferty na włosy i rzęsy zdecydowaliśmy się je wprowadzić pod osobną nazwą - Localashes.

Jak to możliwe że paletka, która kosztuje w innych sklepach od 45 do 60 zł jest dostępna u nas za zaledwie 15 zł ? Przede wszystkim trzeba wyjaśnić sytuację cenową w Polsce. Sklepy prześcigają się w wymyślnych historiach nt. zaawansowanych koreańskich technologii, stosuja nazwy które mają sprawić wrażenie że rzęsy są wyjątkowe. Lecz prawda jest taka, że wszelkiej maści exclusive mink, premium silk, russian volume itd to wszystko JEDNO I TO SAMO, są to rzęsy z syntetycznego materiału zwanego PBT,  nie mającego NIC wspólnego z jedwabiem czy norkami. Oczywiście istnieją rzęsy z futra norek ale są na rynku taka samą rzadkością jak włosy słowiańskie na rynku przedłużania włosów. 90% rzęs to materiał synetyczny, co więcej - 70% produkcji odbywa się w jednym mieście.

Nie daj sobie wmówić bzdur o kosmicznej koreańskiej technologii - sprawdź pudełko rzęs wiodącej marki w Polsce - przeczytasz, że zostały wyprodukowane lub zaimportowane z PRC. Czym jest PRC ? People Republic of China. I to tyle jeśli chodzi o "koreańskie technologie" które mają uzasadnić znacząco przesadzone ceny jakie obowiązują w Polsce.

Cena paletki nie powinna być wyższa niż 30 zł ponieważ w przeciwieństwie do włosów, które w zależności od rodzaju i pochodzenia mogą się diametralnie różnić cenowo jak i jakościowo, w przypadku rzęs jedyna różnica to wykonanie przez samą fabrykę, które jak wspomnieliśmy sąsiadują ze sobą niemal na tej samej ulicy w jednym mieście. Różnice w produkcji powodują, że paletki różnią się paskami z klejem, skrętem czy odcieniem czerni rzęs, ale koszty są niemal jednakowe bo i jednakowe dla każdej fabryki są ceny materiału syntetycznego oraz koszty robocizny. Skąd więc aż tak wysokie ceny ? Reklama przez celebrytki, znane stylistki, ekologiczne opakowania - to wszystko kosztuje - a płacisz za to TY. Nasze rzęsy nie będą wspierane przez znane nazwiska i szeroko zakrojone akcje reklamowe - ale zapłacisz za nie nie więcej niż 25-30 zł za paletkę. Policz ile kosztują Cię rocznie rzęsy w cenach rynkowych i ile zaoszczędzisz płacąc za nie 50% mniej.

Skąd więc cena 15 zł ? Wynika to z tego, że rozpoczynamy fazę testową podczas której przetestujemy kilku producentów w celu wyłonienia 2-3 najlepszych. Analiza rynku uświadomiła nam, że rynek przedłużania rzęs różni się od przedłużania włosów. Dobre włosy będą odpowiadać każdemu klientowi czy klientce. Natomiast o ocenie rzęs często decydują indywidualne preferencje, zarówno stylistki rzęs i używanej przez nie techniki a także charakterystyce jej klientek. Rzęsy ocenianie przez jedną stylistkę jako najlepsze dla drugiej mogą być słabe lub przeciętne i vice versa. Powoduje to że rzęsy jednego producenta nie zaspokoją gustów większości klientów. Wprowadzenie 2-3 linii powoduje że po przetestowaniu większość stylistek będzie w stanie wybrać coś dla siebie. 

W związku z tym "na start" wprowadzamy 2 linie dla uproszczenia nazywane Pink i Gold. W dalszej kolejności przetestujemy kolejnych producentów tak by wyłonić 2-3 najlepsze "kolory" - rzęsy, które spełnią oczekiwania jakościowe większości stylistek i ich klientek. 

0 opinii klientek
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Najnowsze recenzje produktów
Oliwia
18.01.2022
Włosy cudowne, kolor idealnie dopasowany.
Karolina
22.12.2021
Włosy z tej strony zamawiam od dwóch lat, miałam już różne zestawy, od krótkich włosów po najdłuższe. Zawsze jestem bardzo...
Włosy z tej strony zamawiam od dwóch lat, miałam już różne zestawy, od krótkich włosów po najdłuższe. Zawsze jestem bardzo zadowolona :D Jakość super, gęste, błyszczące, nie plączą się. Jedynie co mnie zdziwiło to różnica koloru. Zawsze zamawiam #4 średni brąz i zauważyłam, ze na przestrzeni czasu ten sam kolor wypada ciemniej niż we wcześniejszych zestawach. Nie jest to problem dla mnie. Bardzo polecam stronę <3
więcej
Gabi
19.12.2021
Rewelacja! Włosy miękkie w dotyku, bardzo łatwo się je zakłada. Efekt oszałamiający! Wyglądają jak moje naturalne. Na pewno...
Rewelacja! Włosy miękkie w dotyku, bardzo łatwo się je zakłada. Efekt oszałamiający! Wyglądają jak moje naturalne. Na pewno kupie jeszcze nie jeden zestaw, polecam !
więcej