Na czym polega przedłużanie włosów metodą na ringi?

Przedłużanie włosów na ringi a konkretnie mikroringi było najpopularniejszą metodą w Polsce do momentu pojawienia się włosów clip in. Mimo to jest to nadal jedna z najpopularniejszych metod, choć obecnie częściowo wypierana nie tylko przez włosy clip in ale i przez np. metodę kanapkową.

Jest jednak ciekawą alternatywą do włosów clip in polecaną osobom, którym nie chce się ciągle ściągać i zakładać włosów co jest konieczne w metodzie clip in. Włosy na ringi noszone są od kilku tygodni do kilku miesięcy. Włosy musi założyć doświadczona fryzjerka.

Czy sprzedajemy włosy do przedłużania na mikroringi? Nie, u nas kupisz nanoringi. Jest to dokładnie ta sama metoda przedłużania włosów, włosy zakłada się w ten sam sposób z tą różnicą, że zamiast mikroringów używa się nanoringów, które są nowością na rynku. Są one 90% mniejsze od mikroringów, tak małe że nie wyczuwalne na głowie oraz o wiele lżejsze niż mikroringi dzięki czemu mniej obciążają nasze własne włosy. Mikroringi znane są z tego, że potrafią osłabić nasze własne włosy szczególnie gdy są noszone przez długi czas. Mniejsza waga nanoringów pomaga znacząco zniwelować ten problem.

Lista pytań w kategorii: