2383 opinii klientek

  • Naturalne włosy Clip In 40 cm 120g

    Basia P 11.06.2013

    star star star star star

    Włosy REWELACYJNE! mięciutkie, super w dotyku:) Kolor idealny i wlosy wyglądają super naturalnie;) Jestem z nich bardzo zadowolona;) Polecam każdemu:):)

    Do produktu
  • Naturalne włosy Clip In 40 cm 120g

    Monika 11.06.2013

    star star star star star

    Włoski są wspaniałe. Od wielu lat w różnych firmach zamawiałam włoski . Moje włosy są cienkie więc zawsze szukałam jakiejś alternatywy. Ale ich gatunek był zawsze fatalny włosy szorstkie w dotyku. Długo zastanawiałam się zanim zdecydowała się u Państwa włoski zamówić . Myślałam wydam pieniądze i efekt znowu będzie marny.!!!!!!!! Chciałam bardzo podziękować .Włoski wspaniałe , naturalne przyjemne w dotyku , MARZENIE!!!! W przyszłym miesiącu zamówię 2 komplety tych samych włosków .Będę miała zawsze gotowe włoski do założenia. Bardzo dziękuję , WSPANIAŁY GATUNEK WŁOSÓW.!!!!!!!! Proszę działac tak dalej!!!!!!!!!! Wasze włoski dały mi dużo radości w ten pochmurny dzień :)

    Do produktu
  • Naturalne włosy Clip In 55 cm 220g

    Natalia 09.06.2013

    star star star star star

    jestem bardzo mile zaskoczona, włosy są gęste, długie, mięciutkie! ;) nie jest to mój pierwszy zestaw z tej firmy i się po raz kolejny nie rozczarowałam. przesyłka ekspresowa, pomoc w kolorach była niemal natychmiastowa, sprzedawca jak najbardziej na tak! :)

    Do produktu
  • Naturalne włosy Clip In 50 cm 100g

    Agnieszka Z. 07.06.2013

    star star star star star

    Bardzo szybka wysyłka, włosy zgodne z opisem, wszystko tak jak powinno być, bardzo gorąco polecam ;)

    Do produktu
  • Naturalne włosy Clip In 55 cm 120g

    TYŚKA 07.06.2013

    star star star star star

    JESTEM MEGGA ZADOWOLONA KUPIŁAM WŁOSY CIEMNY BLOND I ZAFARBOWALAM PIANKĄ NA PLOMIENISTĄ CZERWIN I WYSZLY SUPER PO FARBOWANIU NIC SIE Z NIMI NIE STAŁO NADAL SĄ W IDEALNYM STANIE DO TEGO PRZESYŁKA JAK BLYSKAWICA ZAMOWILAM W ŚRODĘ O 22GIEJ A DOSZLY DZIS JUZ 0 12STEJ :) NIE ZASTANAWIAJCIE SIE JA ZDYT DŁUGO ZWLEKAŁAM TERAZ TYLKO TU BEDE ZAMAWIAŁa :) podziekowania dla Pani Kariny :)

    Do produktu