Czy sprzedajecie włosy na keratynę na pasemka?

Włosy do metody keratynowej sprzedajemy wyłącznie w paczkach pakowanych po 25 sztuk, jako że nasze pasemką ważą 1g to taka paczka waży 25 gramów. W przypadku włosów na keratynę większość sprzedawców czy nawet fryzjerek określając ilość włosów mówi o ilości pasemek. Np. w cenniku widzimy koszt założenia 200 pasemek. Albo, że do osiągnięcia efektu potrzebujesz 200 pasmek. Jest to błędne podejście.

Liczy się waga WŁOSÓW a nie ilość pasemek, u konkurencji czy np. na Allegro zazwyczaj można kupić pasemka 0.5g czyli połowę tego co u nas. Ponadto pasemko zawiera łuskę keratynową o wadze 0.1g. Czyli 20% wagi takiego rzadkiego pasemka to waga łuski keratynowej. A przecież zależy nam na ilości włosów.

100 naszych jedno gramowych pasemek waży 100 gramów z czego po odjęciu wagi łusek pozostaje 90g samych włosów. Ile pasemek pół gramowych konkurencji musisz kupić, żeby mieć taką ilość włosów? Aż.. 225! 225g pół gramowych pasemek konkurencji waży 112.5g ale od tego trzeba odjąć wagę aż 225 łusek czyli 22.5, 112.5g minus 22.5 daje wynik 90g. Nie daj się więc zwieść ogromną ilością pasemek, to nie ilość pasemek zapewni Ci dobry efekt tylko ilość włosów. Zawsze sprawdzaj gramaturę.

Lista pytań w kategorii: