Na czym polega metoda keratynowa?

Metoda keratynowa w przeciwieństwie do np. clip in jest metodą "na stałe" - czyli założone włosy nosimy zwykle minimum kilka tygodni (do kilku miesięcy). Jest to jedna z najstarszych i najpopularniejszych metod przedłużania włosów w Polsce, choć powoli wypierana przez nowocześniejsze metody np. metodę kanapkową (tape in). Włosy łączone są z własnymi na głowie za pomocą keratynowych zgrzewów. Zabieg musi wykonać doświadczony w przedłużaniu włosów fryzjer. Zazwyczaj włosy do metody na keratynę sprzedawane są w pasemkach o wadze 0.5g czasem 0.7g.

Jako jedni z nielicznych oferujemy pasemka o wadze 1g co oznacza, że potrzeba ich mniej niż np. w przypadku oferty konkurencji. Oznacza to że 100 naszych pasemek waży 100 gramów a więc tyle co 200 pasemek 0.5 gramowych konkurencji. Różnica jest nawet większa na korzyść naszych włosów, ponieważ 200 pasmek konkurencji o wadze 100 gramów zawiera aż 200 zgrzewów keratynowych które wypełniają wagę. Nasze mają mniej zgrzewów a więcej tego na czym nam zależy i co daje efekt - a więc włosów.

Dlatego też przy zakupie włosów do metody keratynowej, nigdy nie kieruj się ilością pasemek bo nie ilość ma znaczenie a łączna gramatura włosów.

Lista pytań w kategorii: