Co to są włosy clip in?

Doczepiane włosy Clip In to nowoczesna metoda przedłużania włosów, która pozwala na osiągnięcie fantastycznego rezultatu w zaledwie kilka minut. I to bez niczyjej pomocy. 

Dotychczas stosowane metody przedłużania włosów wiązały się z bardzo kosztowną wizytą u fryzjera, nie każdego było stać na taki wydatek. Włosy clip in wszystko zmieniły. Włosy założysz sama, w zaledwie kilka minut a koszty są znacząco mniejsze. Nie ma już kleju we włosach, który będzie zbierał brud i sprawiał, że włosy będą się plątać. Koniec z drogimi i niszczącymi włosy zabiegami. Pasma do przedłużania włosów Clip In stanowią tani i wydajny sposób na upiększenie swego wyglądu. Dlatego też metoda ta zdobyła w błyskawiczny sposób popularność na całym świecie i jest obecnie najpopularniejszą metodą przedłużania i zagęszczania włosów.

Włosy clip in składają się zazwyczaj z kilku tzw. taśm czyli pasm włosów, do których na brzegach doszyte są małe klipsy. Klipsy te posiadają mały grzebyk, który wsuwa się we własne włosy a następnie zamyka klipsy. W ten sposób doczepiane włosy przymocowane są do naszych własnych. Nie ma absolutnie żadnych obaw, że włosy spadną czy nawet poluzują się w niekomfortowym dla nas momencie np. w tańcu. Prawidłowo założone taśmy clip in trzymają się na tyle mocno, że pociągając za włosy doczepiane nie da się ich "odpiąć", prędzej wyrwalibyśmy z głowy własne włosy niż spowodowali poluzowanie się mocowania klipsów. Można więc powiedzieć, że doczepiane włosy trzymają się się mocniej niż nasze własne włosy ;-)

Włosy clip in poza łatwością zakładania oraz ceną mają też inną zaletę nad pozostałymi metodami, gdzie włosy nosi się non stop np. kilka tygodni. Możesz je założyć wyłącznie wtedy, kiedy potrzebujesz doskonałego efektu np. na imprezę czy na wesele. Kilka minut wystarczy, byś przeszła niesamowitą metamorfozę, dlatego też nasze doczepiane włosy są bardzo częstym gościem choćby ślubów, zawsze wtedy, gdy potrzebny jest efekt WOW. Fryzjerka pracująca na dużo dłuższych i gęstszych włosach, jest w stanie uzyskać o wiele lepszą fryzurę ślubną.

Kliknij tu by sprawdzić galerię zdjęć z efektem przed i po oraz nakręconym przez nas filmem instruktażowym przedstawiającym krok po kroku szybki proces zakładania doczepianych włosów clip in.

Lista pytań w kategorii: