Z ilu części składa się zestaw włosów clip in?

Jako jedyny sklep w Polsce dajemy wybór pod tym względem. Włosy clip in (poza bezszwowymi i ombre) kupisz u nas w zależności od wyboru w dwóch wersjach, zestaw 5 taśm 13 klipsów zawiera: 3 taśmy z 3 klipsami o szerokości ok 15-20 cm, 2 taśmy z 2 klipsami o szerokości ok 10 cm. W zestawie 7 taśm 15 klipsów dodatkowo znajdują się dwie wąskie (szerokośc ok 5 cm) taśmy, każda z jednym klipsem. 

Część Pań preferuje mniej taśm i klipsów, inne twierdzą że te dwie 1 klipsowe taśmy są im potrzebne. Dla tego oferujemy zestawy w dwóch wariantach dając szanse na wybór tego bardziej odpowiedniego.

Proszę pamiętać, że ilość taśm w zestawie clip in nie decyduje o jego gęstości, o tym jaki efekt możesz uzyskać. Niektóre Panie są błędnie przekonane, że czym więcej taśm tym lepiej, jednak tak nie jest, większa ilość taśm nie oznacza większej ilości włosów. Decyduje gęstość tych taśm. Dla przykładu nasze 5 taśm o gramaturze 170g będzie gęstsze niż kilkanaście rzadszych taśm konkurencji. Nie daj się więcej nabrać na ilość taśm, sprawdź ich gęstość.

Lista pytań w kategorii: